Przejdź do treści

PARTNERZY

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to realizowany od 2009 r. na ponad 130 polskich uczelniach, jeden z największych programów edukacji ekonomicznej, skierowany do studentów i pracowników naukowych. Powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej. 

Edukacja ekonomiczna jest niezwykle ważna na każdym etapie życia człowieka. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość sprawia, że jej obszar tematyczny stale się powiększa. Finanse osobiste, bankowość, oszczędzanie, kredyty i pożyczki, inwestowanie – to zagadnienia, których znajomość pozwala efektywnie i bezpiecznie funkcjonować w nowoczesnym społeczeństwie. We wspólnej odpowiedzi na te i inne wieloletnie wyzwania społeczne i rozwojowe, w czerwcu 2016 r. sektor bankowy w Polsce uruchomił Program „Bankowcy dla Edukacji” (BdE).

eDoktorant to ogólnopolski projekt skierowany do doktorantów oraz studentów ostatnich lat studiów wiążących swoją karierę zawodową z pracą naukową i badaniami naukowymi. Platforma naukowa eDoktorant to narzędzie do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy doktorantami, studentami oraz pasjonatami nauki.